Herhangi bir konuda insanların hikayelerini, düşüncelerini ve uzmanlığını keşfetmek için yeni bir alan yarattık.

Şimdi sende Düşüncelerinizi aktarmak için oluşturduğumuz alanı kullan ve hedef kitlenle bağlantı kur.

Hikayeni Şimdi Paylaş
Online Bir Portfolyo Nasıl Hazırlanmalı?

Online bir portfolyo hazırlamak, günümüz dijital dünyasında kendinizi tanıtmak, yeteneklerinizi sergilemek ve potansiyel fırsatları yakalamak için son derece önemli bir adımdır. Online portfolyo, sanatçılar, tasarımcılar, yazarlar, geliştiriciler ve diğer yaratıcı profesyoneller için özellikle etkili bir araçtır. Bu portfolyo, dijital dünyada fark yaratmanızı sağlayan bir vitrindir ve sizin hakkınızda, becerileriniz ve işleriniz hakkında derinlemesine bilgi sunar.

20 Eylül 2023 · 8 Okuma Süresi
Satabileceğiniz Dijital Ürün Fikirleri

Günümüzün dijital çağında, internetin etkisiyle ticaret alanında büyük bir dönüşüm yaşanmaktadır. Geleneksel alışveriş alışkanlıkları yerini dijital platformlarda yapılan alışverişlere bırakırken, bu değişim beraberinde dijital ürün satışının da yükselen bir trend haline gelmesine neden olmuştur. E-ticarette satabileceğiniz dijital ürün önerilerini sizler için derledik. Dijital ürün fikirleri için yazının devamına göz atmayı unutmayın.

19 Eylül 2023 · 5 Okuma Süresi
İşletmeler İçin Instagram ve Facebook Mağaza Oluşturma Rehberi

Instagram Shopping özelliği, bu platformda hesabı bulunan markaların ürünlerini Instagram üzerinden kolaylıkla satmalarını sağlayan bir özelliktir. Instagram'ın Shopping ile işletmeler, ürünlerini Keşfet sayfası, hikayeler ve profillerinde kullanıcılara ulaştırabiliyor. Daha fazlası için yazının devamına göz atmayı unutmayın!

19 Eylül 2023 · 10 Okuma Süresi
Google'ın yapay zeka yaşam koçu BARD AI

Google, bireylere özel bir yapay zeka destekli yaşam koçu sunmaya hazırlanıyor. Üretken yapay zeka, müşteri desteğinden web sitesi oluşturmaya kadar pek çok sektöre hızla giriş yapmış durumda. Şimdi ise Google, bu çabalarını daha da ileri taşıyarak kullanıcılara kişiselleştirilmiş bir yapay zeka yaşam koçu sunmaya hazırlanıyor. Bu yeni yapay zeka aracı, Google'ın yan kuruluşu DeepMind tarafından geliştirilmekte.

19 Eylül 2023 · 5 Okuma Süresi
TikTok Etkileşimini Artırmanın Yolları

Sosyal medya platformlarının internet kullanım oranı ile doğru orantılı bir şekilde artması olağan bir durumdur. Bunun yegane sebebi hiç kuşkusuz profesyonel iş hayatının ve günlük hayatın hatırı sayılır bir bölümünün dijital ortamlarda varlığını sürdürmesidir. Hal böyle olunca, marka sahipleri ve bireysel çalışanlar en çok tercih edilen alternatif sosyal medya platformlarına yönelmiştir.

15 Ağustos 2023 · 10 Okuma Süresi
Google AdSense Nedir? E-Ticarete Katkısı Nelerdir?

Günümüzde dijital dünya giderek büyümekte ve internet, birçok işletme için vazgeçilmez bir pazarlama ve gelir kaynağı haline gelmektedir. Google AdSense, web sitelerine reklam yerleştirme ve bu reklamlardan gelir elde etme imkanı sağlayan popüler bir reklam hizmetidir.

14 Ağustos 2023 · 10 Okuma Süresi